Raad van toezicht van De Boei weer compleet

Binnen de raad van toezicht (RvT) van Stichting De Boei was een vacature ontstaan vanwege het aftreden van mw. Ellemieke Tempelaar. Die vacature is inmiddels ingevuld door dhr. Gerrit de Graaf. Het werk binnen een RvT is voor hem bekend terrein; tot september vorig jaar was hij voorzitter van de RvT van Zorg- en wooncentrum de Haven. Die ervaring wilde hij graag gebruiken, liefst in ons dorp en dan bij een andere organisatie waar zorg en ondersteuning voor mensen die dat nodig hebben een belangrijke rol speelt.

Over het werk binnen De Boei heeft Gerrit de Graaf, na een eerste vergadering van de RvT en het lezen van verschillende documenten, een eerste indruk opgedaan; ‘De Boei zet zich met professionele en betrokken medewerkers, en rond de 185 vrijwilligers, in voor sociaal werk binnen onze gemeente. Nu al is voor mij duidelijk hoe belangrijk dit werk is. Opvallend is ook hoeveel verschillende activiteiten er plaatsvinden. Van activiteiten voor kinderen en jongeren tot aan ondersteuning voor ouderen, maar ook buurt- en wijkondersteuning. Daarnaast zaken op het gebied van financiën en tot slot maatschappelijke ondersteuning.’

De directeur, voorzitter en andere leden van de raad van toezicht zien uit naar een goede en plezierige samenwerking.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.